Stiahnite si

Brožúra o cirkulárnej ekonomike na Sklovensku v roku 2018

Rozhodli sme sa, že každý rok zosumarizujeme čo sa deje v oblasti cirkulárnej ekonomiky na Slovensku. Tu nájdete verziu brožúry za rok 2018. Čo si o súčasných nástrojoch cirklárnej ekonomiky myslia, sme sa pýtali aj Ministerstva životného prostredia, prof. Pavla Alexyho, spoločnosti Metro Cash&Carry a redaktorky portálu Čierna labuť:

Brožúra o cirkulárnej ekonomike na Slovensku 2018

Ako správne nakladať s odpadmi v Bratislave?

Ako správne triediť odpad v Bratislave a ako mu predchádzať sa dozviete v špeciálnej brožúre Waste for Dummies BA v slovenskom jazyku  alebo aj v jej anglickej verzii.

Od odpadu k zdrojom: Čo prináša cirkulárna ekonomika?

Stiahnite si a prečítajte prehľadný materiál Európskej komisie o výhodách prechodu na obehové hospodárstvo: Od odpadu k zdrojom

Výročná správa za rok 2017

INCIEN  bol založený 7.3.2016. Akým činnostiam sa venoval a o tom ako sme hospodárili v druhom roku fungovania našej organizácie sa môžete dozvedieť v našej Výročnej správe za rok 2017

Doklady na poukázanie 2% daní našej organizácii

Potvrdenie o zaplatení dane

Vyhlásenie o 2% za rok 2017 

Celý postup “Ako poukázať INCIENu 2% daní”

Výročná správa za rok 2016

INCIEN  bol založený 7.3.2016. Akým činnostiam sa venoval a o tom ako sme hospodárili v prvom roku fungovania našej organizácie sa môžete dozvedieť v našej Výročnej správe za rok 2016.

Brožúra o cirkulárnej ekonomike na Slovensku v roku 2016

Veľmi často sme sa stretávali s otázkami, čo je vlastne cirkulárna ekonomika a ako vieme jej princípy aplikovať v praxi už dnes aj na Slovensku. Preto sme sa rozhodli zostaviť brožúru o tom, aké riešenia sú na Slovensku dostupné v roku 2017.

Čo si o súčasných nástrojoch cirklárnej ekonomiky myslia, sme sa pýtali aj Ministerstva životného prostredia SRSlovenskej agentúry životného prostrediaAdvokátskej kancelárie Dvořák Hager&Partners a Business Leaders Fóra.

Nech sa páči, celú brožúru si môžete stiahnúť tu: CE BROZURA_2017